Контакти

Загальні питання

[email protected]

Щодо участі закладів у проєкті

[email protected]

Подзвонити нам

+380 66 495 57 42

З питань партнерств

[email protected]

З питань медіа та комунікацій

[email protected]

Довкілля

Будемо розбиратися, хто такі урбаністи, чи маємо ми якомога швидше вводити зелені технології та як ми досліджуємо космос.

  • Чи варто садити в Україні мільярд дерев?
  • Чи потрібно відмовлятися від атомної енергетики?
  • Навіщо нам треба розуміти, звідки беруться ресурси та куди ми їх витрачаємо?
  • Які проблеми ми маємо з водою, забрудненнями та переробкою?

Тривалість курсу

2 заняття по 1,5 години на тиждень

16

занять

Кураторка курсу

Олена Соляник

Кураторка курсу «Довкілля», викладачка курсу «Здоровʼя»

Викладачка біології, хімії, екології, основ валеології. Керівниця гуртків «Олімпіадна біологія» та «Експериментальна біологія». Провізорка, ексзавідувачка фізико-хімічної лабораторії на фармвиробництві.

Викладачі курсу

Олександр Суббота

Викладач курсу «Довкілля»

Інженер-проектувальник електричних мереж, сонячних електростанцій. Викладач курсу проєктувальників сонячних електростанцій для ВПО та демобілізованих військових, психолог-волонтер, який працює з підлі...

Олександр Суббота

Викладач курсу «Довкілля»

Інженер-проектувальник електричних мереж, сонячних електростанцій. Викладач курсу проєктувальників сонячних електростанцій для ВПО та демобілізованих військових, психолог-волонтер, який працює з підлітками.

Дмитро Матвіїшин

Викладач курсу «Довкілля»

Архітектор і урбаніст. Працює над комплексним відновленням міських та сільських територій, розвитком великих деградованих територій, архітектурою будівель та переосмисленням сучасної української ...

Дмитро Матвіїшин

Викладач курсу «Довкілля»

Архітектор і урбаніст. Працює над комплексним відновленням міських та сільських територій, розвитком великих деградованих територій, архітектурою будівель та переосмисленням сучасної української архітектури.

Ксенія Гулак

Викладачка курсу «Довкілля»

Науковиця в галузі генетики та молекулярної біології, вивчала взаємодію молекул у нервових клітинах та м'язах за умов цукрового діабету, а також гени, що брали участь в еволюції китів. Багато знає про...

Ксенія Гулак

Викладачка курсу «Довкілля»

Науковиця в галузі генетики та молекулярної біології, вивчала взаємодію молекул у нервових клітинах та м'язах за умов цукрового діабету, а також гени, що брали участь в еволюції китів. Багато знає про те, як утворюються в клітині РНК та білки, а потім подорожують по організму. Займається популяризацією науки.

Ірина Ставчук

Викладачка курсу «Довкілля»

Координаторка української програми в Європейському кліматичному фонді. До цього заступниця Міністра захисту довкілля і Міністра енергетики та захисту довкілля з питань кліматичної політики та євроінте...

Ірина Ставчук

Викладачка курсу «Довкілля»

Координаторка української програми в Європейському кліматичному фонді. До цього заступниця Міністра захисту довкілля і Міністра енергетики та захисту довкілля з питань кліматичної політики та євроінтеграції. Співзасновниця екологічної організації Екодія та Асоціації велосипедистів Києва (U-Cycle). Експерт з питань зміни клімату та екологічної політики.   

Відгуки

1/20
Аліна

Я в захваті від викладачів, які все чудово пояснювали та змогли зацікавити новою інформацією. Я почала більше розуміти природу та як у ній усе повʼязане. Дуже вдячна за нові та корисні знання, приємну атмосферу й гарно проведений час. Це був чудовий курс та комфортні люди.

Аліна

Аліна

с. Поляхове, Теофіпольська громада, Хмельницька область

Аріна

Я почала більше цікавитись сферою природничих наук, тому повністю задоволена. Дякую усім, хто брав участь!

Аріна

Аріна

с. Гоща, Гощанська громада, Рівненський ліцей

Іра

Викладачі та адміністратори чудові, завжди допомагають, коли виникають якісь труднощі. Коли в школі йде розмова про те, що ми вже проходили на курсі, я з гордістю розповідаю цікаві факти, які дізналася. Мені подобалося працювати із колективом, кожен учасник на курсі був дуже приємний.

Іра

Іра

с. Поляхове, Теофіпольська громада, Хмельницька область

1/20

Хочете стати викладачем у «Змінотворцях»?

Заповніть анкету

До анкети

Перегляньте наші вакансії

Переглянути

Зацікавили інші курси?

Наша команда підготувала 12 навчальних курсів

Переглянути