Контакти

Загальні питання:

[email protected]

Щодо участі закладів у проєкті:

[email protected]

Подзвонити нам:

+380 66 495 57 42

З питань партнерств:

[email protected]

З питань медіа та комунікацій:

[email protected]

Про нас

«Змінотворці» — світоглядна система просвіти для підлітків від 14 років із сіл і невеличких містечок до 10 тис. населення. Це 12 онлайн-курсів, що комплексно, але на базовому рівні пояснюють, як  влаштовані основні сфери сучасного світу. Система передбачає створення спільноти та можливостей для співдії в інтересах локальних громад і суспільства загалом. 

Наша Місія — розкривати спроможності молоді, аби в країні чесно перемагали талант, зусилля та  розум.

Чому ми це робимо?

  • Посилюємо шкільну освіту

Країни, що займають  перші місця у світових економічних рейтингах, фокусуються на розвитку у підлітків не лише базових знань, а й додаткових навичок — розуміння себе та оточення, громадянській обізнаності, усвідомленні цілісної картини світу та міждисциплінарних зв’язків в ньому. Ми допомагаємо українським старшокласникам здобути необхідні знання та стати більш свідомими.

  • Усуваємо нерівність можливостей між «периферією» та «центрами»

За даними дослідження PISA, що вивчає здатність українських учнів застосовувати знання й уміння в ситуаціях, наближених до реального життя, учні з сільської  місцевості відстають від учнів із великих міст майже на 3+ років навчання. А за даними МОН середні результати ЗНО випускників шкіл у сільській місцевості нижчі за результати випускників міських шкіл.

  • Демографічний виклик для економіки 

Наразі в усьому світі нараховується понад 6,2 млн українських біженців через війну, водночас близько 5,9 млн українців перебувають на окупованих територіях, щодня збільшується кількість загиблих внаслідок війни — це великий демографічний виклик для  економіки та ринку праці.

  • Не програти мир 

Щоби «не програти мир» потрібне спроможне суспільство, наслідком якого буде  сильна держава, що сприятиме якісному відновленню, відбудові та високій обороноздатності України після перемоги у війні, аби в майбутньому наша держава була спроможною до оборони та захисту своєї незалежності.

  • Роботодавці мають запит на різносторонньо розвинених кандидатів

Ринок праці демонструє чітку кореляцію між спроможністю кандидатів та їх світоглядом. Кандидати з досвідом участі у формаційних програмах, спільнотних  організаціях чи проєктах неформальної освіти мають краще розуміння, як влаштовано світ, і є більш спроможними та конкурентоздатними.

Цінності «Змінотворців» 

Субʼєктність

Кожна людина – окрема особистість, кожен із нас має виключне право розпоряджатись власним життям. Цінуємо свою унікальність та силу власних рішень. 

Гідність

Хто ми й звідки є нашою суперсилою і це безумовно. Сила українців в нашій людяності, честі й волі. Ми приймаємо будь-які виклики, бо живемо по совісті й відчуваємо самоповагу.  

Громадянськість

Ми творці своєї країни. Країна і держава складаються з людей. Всі ми разом і окремо впливаємо на усе, що відбувається в країні, й несемо відповідальність за неї. 

Комплексність

Не боїмося складних рішень. Усвідомлюємо різноманіття та складність світу. Дивимось на речі з різних перспектив та масштабів. 

Діалог

Змінюємо себе, а не іншого. Вчимося не погоджуватись з емпатії та знаходити спільні сенси.

Спраглість

Провокуємо в собі цікавість до світу. Прагнемо безперервного розвитку, тримаємо голод до знань та жагу до змін.

Ключові документи

Виписка з ЄДР

Перейти

Витяг з Реєстру неприбуткових організацій

Перейти

Статут ГО "Змінотворці"

Перейти

Звіти