Контакти

Загальні питання

[email protected]

Щодо участі закладів у проєкті

[email protected]

Подзвонити нам

+380 66 495 57 42

З питань партнерств

[email protected]

З питань медіа та комунікацій

[email protected]

Здоровʼя

Даємо розуміння власного організму, зв’язок між психологічним і фізичним станами та говоримо про відповідальність за своє здоров’я та здоров’я людей навколо. А також спілкуємося про залежності, секс, психіку, гормони, ліки та багато іншого.

  • Чи справді в нас є шосте чуття?
  • Що і чому болить і що з цим робити?
  • Від глистів до вірусів: чому нас усі хочуть убити?
  • Як вести здоровий спосіб життя, не відмовляючись від задоволення?

Тривалість курсу

2 заняття по 1,5 години на тиждень

16

занять

Куратор курсу

Петро Чорноморець

Кандидат біологічних наук, експерт із ментального здоров'я, системного мислення та освіти. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, методолог і викладач демократичної школи «Майбутні».

Викладачі курсу

Олексій Болдирєв

Викладач курсу «Здоровʼя»

Біолог і популяризатор науки. Науковий співробітник Інституту фізіології НАН України, доцент кафедри біомедицини та нейронаук Київського академічного університету, науковий редактор порталу «Моя наука...

Олексій Болдирєв

Викладач курсу «Здоровʼя»

Біолог і популяризатор науки. Науковий співробітник Інституту фізіології НАН України, доцент кафедри біомедицини та нейронаук Київського академічного університету, науковий редактор порталу «Моя наука», співзасновник проєкту «Дні науки» та YouTube-каналу «Наукуїмо». Досліджує нейрофізіологію, молекулярну біологію, цікавиться еволюційною біологією, життям комах і павуків, історією науки. Вивчає молекули, завдяки яким клітини спілкуються між собою: іонні канали та інші білки, РНК.

Олена Соляник

Кураторка курсу «Довкілля», викладачка курсу «Здоровʼя»

Викладачка біології, хімії, екології, основ валеології. Керівниця гуртків «Олімпіадна біологія» та «Експериментальна біологія». Провізорка, ексзавідувачка фізико-хімічної лабораторії на фармвиробництв...

Олена Соляник

Кураторка курсу «Довкілля», викладачка курсу «Здоровʼя»

Викладачка біології, хімії, екології, основ валеології. Керівниця гуртків «Олімпіадна біологія» та «Експериментальна біологія». Провізорка, ексзавідувачка фізико-хімічної лабораторії на фармвиробництві.

Ольга Маслова

Викладачка курсу «Здоровʼя»

Кандидатка біологічних наук, співзасновниця наукпоп-ініціативи Nobilitet, ведуча подкасту «Наука як по маслу» на Громадському радіо, співавторка книги «Коли я нарешті висплюся» та авторка книги «Приго...

Ольга Маслова

Викладачка курсу «Здоровʼя»

Кандидатка біологічних наук, співзасновниця наукпоп-ініціативи Nobilitet, ведуча подкасту «Наука як по маслу» на Громадському радіо, співавторка книги «Коли я нарешті висплюся» та авторка книги «Пригоди клітин в організмі та поза ним», авторка YouTube-каналу Наукпопіл.

Відгуки

1/20
Ксюша

Мені неймовірно сподобалося. Кожна тема, кожне заняття відрізняються одне від одного. Навіть якщо ти пропустиш одне заняття – нічого страшного, тобі надішлють запис і дадуть змогу його переглянути.

Ксюша

Ксюша

с. Симонів, Гощанська громада, Рівненська область

Наталія

Не шкодую, що першим вибрала саме цей курс. Тому дякую вам за знання 🤗

Наталія

Наталія

с. Великі Кринки, Глобинська громада, Полтавська область

1/20

Хочете стати викладачем у «Змінотворцях»?

Заповніть анкету

До анкети

Перегляньте наші вакансії

Переглянути

Зацікавили інші курси?

Наша команда підготувала 12 навчальних курсів

Переглянути