Контакти

Загальні питання

[email protected]

Щодо участі закладів у проєкті

[email protected]

Подзвонити нам

+380 66 495 57 42

З питань партнерств

[email protected]

З питань медіа та комунікацій

[email protected]

МОН і «Змінотворці» уклали меморандум

Травень, 2024 - Міністерство освіти і науки України та «Змінотворці» уклали меморандум про співпрацю. 

МОН, що на державному рівні підтримує створення можливостей для підлітків у селах і містечках і розкриття спроможностей молоді, відтепер надаватиме інформаційну та організаційну підтримку всеукраїнській безоплатній світоглядній системі просвіти «Змінотворці» та сприятиме залученню дітей і шкіл до навчання.

У травні 2024 міністр освіти і науки України Оксен Лісовий і заступник міністра Андрій Сташків зустрілися зі співзасновниками «Змінотворців» Владиславом Грезєвим і Катериною Михалко, а також керівником освітньої та викладацької компоненти Петром Чорноморцем і методологом Тимуром Демчуком. Під час зустрічі обговорили ключові теми сучасної освіти та виклики, що стоять перед усіма стейкхолдерами, стратегічні та тактичні цілі та способи їх досягнення.

«Змінотворці» як безоплатна світоглядна система просвіти для підлітків від 14 років із сіл і містечок до 10 тисяч населення комплексно, але на базовому рівні дає розуміння, як влаштовані основні сфери світобудови. Це можливість дізнатися більше практичної інформації, знайти своє покликання та налагодити соціальні звʼязки з однолітками з усіх регіонів України, а також надалі отримати додаткові можливості для розвитку (стажування, стипендії тощо).

Оксен Лісовий і Владислав Грезєв підписують меморандум

Директори й викладачі, які хочуть надати більше можливостей для розвитку учням зі своїх навчальних закладів, можуть заповнити цю анкету для співпраці.

Детальніша інформація від Міністерства освіти й науки тут.