Контакти

Загальні питання:

[email protected]

Щодо участі закладів у проєкті:

[email protected]

Подзвонити нам:

+380 66 495 57 42

З питань партнерств:

[email protected]

З питань медіа та комунікацій:

[email protected]
Наша команда

Наша команда

Стратегічна команда

Владислав Грезєв

Ідеолог проєкту

Підприємець, створив і успішно розвиває рекрутингову агенцію та платформу з працевлаштування Lobby X, що наразі сфокусована на професійному наймі до сил оборони України. Ліцензіат TEDx Kyiv. Гром...

Владислав Грезєв

Ідеолог проєкту

Підприємець, створив і успішно розвиває рекрутингову агенцію та платформу з працевлаштування Lobby X, що наразі сфокусована на професійному наймі до сил оборони України. Ліцензіат TEDx Kyiv. Громадський активіст і голова ГО «ОПІРОРГ».

Катерина Михалко

Ідеологиня проєкту та GR

Виконавча директорка громадської спілки «Технологічні Сили України» – об'єднання провідних приватних підприємств українського ОПК, що забезпечують захисників високими військовими технологіями. Увійшла...

Катерина Михалко

Ідеологиня проєкту та GR

Виконавча директорка громадської спілки «Технологічні Сили України» – об'єднання провідних приватних підприємств українського ОПК, що забезпечують захисників високими військовими технологіями. Увійшла до списку «Топ 30 до 30» від KyivPost.

Маргарита Єрмак

Виконавча директорка

До «Змінотворців» працювала над реформуванням Суспільного мовлення як продюсерка. Запустила 10+ напрямів і керувала командою з понад 70 професіоналів.

Петро Чорноморець

Керівник освітньої та викладацької компоненти

Фахівець із нейронауки, кандидат біологічних наук. Співавтор освітньої системи, викладач демократичної школи «Майбутні». Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, автор курсів «Біологія мислення і при...

Петро Чорноморець

Керівник освітньої та викладацької компоненти

Фахівець із нейронауки, кандидат біологічних наук. Співавтор освітньої системи, викладач демократичної школи «Майбутні». Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, автор курсів «Біологія мислення і прийняття рішень на програмі МВА», «Системне мислення в іграх і симуляціях», «Біологія навчання» та низки інших. Автор і ведучий курсу «Біологія для психологів» та однойменного освітнього клубу.

Тимур Демчук

Методолог

Керівник корпоративних програм Києво-Могилянської бізнес-школи. PhD з політології. Викладач демократичної школи «Майбутні», автор першого і єдиного в Україні комплексного курсу з політології для підлі...

Тимур Демчук

Методолог

Керівник корпоративних програм Києво-Могилянської бізнес-школи. PhD з політології. Викладач демократичної школи «Майбутні», автор першого і єдиного в Україні комплексного курсу з політології для підлітків. Підприємець із 2 успішними бізнесами. Розробляє стратегічні, соціально-політичні ігри, спрямовані на розуміння впливу зовнішніх умов і внутрішніх можливостей людини на прийняття рішень.

Катерина Синельник

Координаторка навчальної системи

Розробниця навчальних курсів для понад 3000 учнів старших класів, учителька української мови та літератури з 10-річним досвідом, тьюторка.

Дарія Бурік

Керівниця комунікацій

Консультантка з комунікацій і маркетингу для українських і міжнародних компаній. Понад 9 років створює та розвиває найбільшу спільноту з активного вуличного дозвілля для підлітків. Раніше – співзаснов...

Дарія Бурік

Керівниця комунікацій

Консультантка з комунікацій і маркетингу для українських і міжнародних компаній. Понад 9 років створює та розвиває найбільшу спільноту з активного вуличного дозвілля для підлітків. Раніше – співзасновниця і керівниця школи фізичного театру для дітей і підлітків у 3 містах України.

Команда проєкту

Олена Михайлова

Програмна менеджерка

Раніше - координаторка проєктів міжнародної технічної допомоги, аналітикиня Міністерства екології та природних ресурсів.

Поліна Тимченко

Контент-менеджерка

Авторка подкасту та інстаграм-блогу про книжки.

Ярослава Литвиненко

Адміністраторка освітнього процесу

Соціальна, Монтессорі-педагогиня та спеціалістка з соціальної реабілітології.

Влада Павленко

Адміністраторка освітнього процесу

Менеджерка систем якості освіти. Майстриня спорту з карате.

Злата Куніцька

Адміністраторка освітнього процесу

Завершила низку програм неформальної освіти від ГО, стажувалася у центральних органах влади.

Ярина Радченко

Адміністраторка освітнього процесу

Займається національно-патріотичним вихованням та громадянською освітою. 

Руслана Пірог

Менеджерка партнерств

Навчалася по обміну в США, наразі завершує MBA. Працює в Grammarly.

Викладачі

Куратори, розробники й викладачі у Змінотворцях — успішні у своїх сферах професіонали, а не профільні викладачі за освітою. Кожен має професійні здобутки, готовий ділитися ними з підлітками й разом досліджувати світ.

Хочете стати викладачем у «Змінотворцях»?

Заповніть анкету

До анкети

Перегляньте наші вакансії

Переглянути